Що ми пропонуємо!

Пили дискові з твердосплавними пластинами

Виготовлення дискових пил для багатопильних, торцювальних, кромкообрізних верстатів будь якого виробника. Твердий сплав Ceratizit, корпус пили 75Cr1.
Дискові пили нашого виробництва діаметром сягають до 1000 мм. Ми також виготовимо для вас інструмент за індивідуальними параметрами.

 

 

Рамні та тарні пили

Чому пили зі стелітованою напайкою краще за сталеві?
Відсутність необхідності розводити або плющити сталеві пили. Рівномірна товщина розпилу, якісна обробка деревини, ширина розпилу менша ніж на пилах з розведеним зубом. Збільшення ресурсу пили в 3-5 разів. Критерієм оцінки інструменту є не його ціна, а вартість затрат на інструмент яка лягає на метр кубічний готової продукції. При використанні стелітованого інструменту цей показник зменшується вдвічіВиготовляємо рамні та тарні пили як стандартних так і спеціальних розмірів.

Фрези

Насадні фрези зі змінними ножами та напайні з твердим сплавом та HSS, для обробки деревини та іншихматеріалів.
Виконаємо практично будь який профіль за бажанням замовника. Підберемо найкращий тиg сплаву для конкретного завдання.конкретного завдання.

Токарні, фрезерні та шліфувальні роботи

Виконання усіх цих операцій виконується на високоточному обладнанні з ЧПК.
Шліфування можливе до 1.5м в довжину.
На фрезерних оброблювальних центрах ваше замовлення буде виконано швидко та з максимальною точністю.

 

 

Лазерна порізка металу

Точність сучасного обладнання повністю виключає похибки при різанні металевих листів. Ми можемо вирізати виріб за вашим кресленням або ж створити його самостійно по заданому зразку.

Ножі

У нас ви можете придбати фугувальні, рубальні, ножі для подрібення деревини, твердосплавні та бланкетні ножі. Також за вашими параметрами виготовимо перфораційні та ножі для рубання/стругання деревини та інших матеріалів. Матеріал підбирається індивідуально під потреби клієнта.

 

Сервіс та обслуговування інструменту

Реставрація дискових, рамних, тарних та стрічкових пил, а також фрез насадних. Заточування дискових пил виконується на роботизованих лініях Vollmer. Вирівнювання дискових пил, коли здавалось би що пила вже не підлягає відновленню? Тоді вам до нас.

Нові проекти та щоденна праця

Першим і важливим етапом у виготовленні дереворізального інструменту є етап проектування, саме з нього розпочинається робота. Спеціалісти нашої компанії ретельно підбирають матеріал корпусу та напайних пластин згідно побажань та потреб замовника. Для того щоб ми виготовили індивідуальний виріб, достатньо відправити зразок деталі яку ви хочете отримати. А далі довіртесь нам і Ви отримаєте той інструмент який Вам потрібен

Цулаги виробництва "Інтекс плюс"

Використовується для фіксації профілів  металопластикових вікон при їх зварювані. Виконані з Al 7075 підвищеної твердості. Можуть бути оснащені ножем для підрізання ущільнювача металопластикового вікна. Деталі виконані на високоточних верстатах з ЧПК

Готові до співпраці?

Наша компанія пропонуємо доступні ціни ,високоякісну продукцію,сервісне обслуговування, до яких лише один дзвінок.

278565240_7241564215916603_6399599794537918107_n
ukUkrainian